Milan stigao do nove pobede, kod oba gola akter Ernandez! (VIDEO)

Fudbaleri Milana pobedili su noćas na “Đuzepe Meaci” ekipu Venecije rezultatom 2:0, u okviru petog kola Serije A, a oba gola viđena su u drugom poluvremenu.

Do vođstva Milan je stigao u 68. minutu, kada je Teo Ernandez poslao odličnu loptu do Brahima Dijasa, koji je prosledio rutinski iza leđa golmana gostiju. U 82. minutu ponovo je u centru pažnje bio Hernandes, koji je ovog puta zatresao mrežu Venecije i postavio konačan rezultat meča.

Ovom pobedom ekipa Milana stigla je od drugog mesta na tabeli, imaju isti broj bodova kao trenutni lider Inter, po 13. Međutim, odmah iza njih je Napoli sa bodom manje, ali i utakmicom zaostatka.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...