Bundesliga: Ajntrahtov remi sa Kelnom, Kostić asistent! (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta iz Fraknfurta remizirali su na svom stadionu sa ekipom Kelna rezultatom 1:1, u okviru šestog kola nemačke Bundeslige.

Gosti su poveli već u 14. minutu golom Škirija, a onda su domaći izjednačili u nadoknadi prvog poluvremena. Srpski reprezentativac Filip Kostić je prosledio loptu do Rafaela Bore, koju je on poslao u mrežu. To je bio ujedno i konačan rezultat utakmice, s obzirom na to da u drugom delu nije bilo golova. Tačnije gosti su postigli pogodak u 55. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda.

Nakon šest kola Bundeslige, Ajntraht ima pet bodova i zauzima 12. mesto dok je Keln na šestoj poziciji, sa devet bodova.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....