Čempionšip: Paunovićev Reding niže pobede, pao i Midlzbro!

Fudbaleri Redinga, koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović, pobedili su na svom stadionu ekipu Midlzbroa rezultatom 1:0, u okviru devetog kola Čempionšipa.

Čovek odluke bio je Alen Halilović, koji je u 55. minutu postigao jedini pogodak na meču. U 86. minutu Midslbro je ostao sa igračem manje nakon isključenja Kruksa. Igralo se čak deset minuta u nadoknadi vremena, ali su izabranici Veljka Paunovića uspeli da sačuvaju rezultat.

Reding je prilično loše počeo sezonu, imali su čak i tri vezana poraza, ali su uspeli da prebrode krizu i danas upišu i treći uzastopni trijumf.

Podsećamo, pre neki dan saopšteno je da će Engleska fudbalska liga kazniti Reding zbog neispunjavanja finansijskih zahteva. Preti im oduzimanje devet bodova, pa će ovaj niz pobeda svakako značiti i na psihološkom planu za ekipu Redinga.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...