KAKVA LUDNICA NA MEACI: Inter i Atalanta priredili šou program za navijače! (VIDEO)

U derbiju Serije A na Đuzepe Meaci, Inter i Atalanta su podelili bodove 2:2.

Bio je to neverovatan meč koji će se prepričavati.

Inter je u ranoj fazi poveo preko Lautara Martineza, na asistenciju Barele. Ipak, do kraja poluvremena Atalanta preokreće golovima Malinovskog i Tolija.

U drugom delu Inter je napadao, a do gola su stigli 20 minuta pre kraja meča kada je Džeko iz odbitka poslao loptu u praznu mrežu. Posle deset minuta, Inter je dobio priliku za potpuni preokret pošto je Demiraj igrao rukom u kaznenom prostoru i sudija je svirao penal.

Pomalo iznenađujuće najstrožu kaznu je izveo Dimarko i pogodio je prečku.

Već sledeći napad Atalanta je preko Pikolija postigla gol za veliko slavlje njihovih navijača. Ipak, pregledavanjem VAR-a utvrđeno je da je pre gola lopta napustila teren i gol je poništen.

Gosti su imali još dve prilike u nadoknadi da dođu do pobede, dok je Džeko promašio veliku šansu u poslednjem minutu nadoknade. Na kraju možda i pravednih 2:2.