Serija A: Nova pobeda Milana, Maldinijev prvenac! (VIDEO)

Fudbaleri Milana ostvarili su novu pobedu na gostovanju Speciji rezultatom 1:2, u okviru šestog kola Serije A. Prvenac u dresu “Rosonera” postigao je na debitantskom meču u Seriji A Danijel Maldini, sin legendarnog Paola Maldinija.

Nakon što je prvi deo igre završen bez pogodaka, gosti su u nastavku igre došli u vođstvo upravo golom Maldinija u 68. minutu, nakon što je bio najviši u skoku i poslao loptu glavom u mrežu. U 80. minutu Specija se vratila u igru, a izjednačujući gol postigao je Verde. Ceo plen Milanu doneo je u 87. minutu Brahim Dijas, nakon sjajne asistencije Salemekersa.

Ovom pobedom Milan je upisao 16. bod iz šest utakmica i lideri su na tabeli Serije A, barem dok svoje utakmice ne odigraju Napoli i Inter.

Specija ovim porazom ostaje na četiri boda i u zavisnosti od rezultata Venecije i Kaljarija mogli bi se nakon ovog kola naći i u zoni ispadanja.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...