Spektakl Brentforda i Liverpula, novajlija nastavlja da živi svoj san (VIDEO)

Novajlija u Premijer ligi Brentford odigrao je 3:3 sa Liverpulom u 6. kolu.

Poveli su domaći preko Pinoka u 27. minutu, ali je četiri minuta kasnije Žota poravnao rezultat.

U drugom delu Liverpul je čak dva puta vodio, prvo je Salah postigao 100. gol u Premijer ligi za tim sa Enfilda za 1:2, a onda je Džons dao gol za 2:3 u 67. minutu. U međuvreme Džanelt je poravnao na 2:2.

Kada se milslilo da debitant neće više imati snage, Visa je u 82. minutu postigao treći gol što se ispostavilo da će biti konačan rezultat.

Do kraja meča viđeno je mnogo uzbuđenja. Prvo je domaćima poništen gol zbog ofsajda, a potom je Liverpul imao veliku priliku kada su štoperi Brentforda skidali loptu sa gol linije.

Liverpul je prvi na tabeli sa 14 bodova posle ovog kola, dok Brentford ima 9.

Navijačima Zvezde se ovo neće dopasti: Poznata sudijska trojka na meču Real – Zvezda

Košarkaši Zvezde sutra od 20 časova i 30 minuta igraju meč 32. kola Evrolige protiv Reala u Madridu. Duel ovih...