Đorđević startovao pobedom

Srpski trener Aleksandar Đorđević startovao je pobedom u turskom šampionatu na klupi Fenerbahčea. Njegov Fener savladao je u gostima Darušafaku rezultatom 75:65.

Klub iz Istanbula je večeras kao gost savladao ekipu Darušafake rezultatom 75:65, a veliki deo posla Fenerbahče je odradio u prvom poluvremenu kada je rezultat bio 40:26.

Tim Aleksandra Đorđevićeva uspeo je da zadrži prednost i bez većih problema zasluženo pobedi.

Najefikasniji u Feneru bio je Pjer sa 15 poena dok je De Kolo je upisao 14. Bivši košarkaš Partizana Jan Veseli je ubacio svega 2 poena, ali je zato imao 6 skokova i 6 asistencija.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...