Premijer liga: Himenez srušio Sautempton! (VIDEO)

Fudbaleri Vulverhemptona slavili su na gostovanju protiv Sautemptona rezultatom 0:1, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Gosti su krenuli agresivno od samog starta, veoma dobru šansu samo nakon 40 sekundi igre imao je Semedo, ali je Mekarti zaustavio udarac. Ipak nakon prvog dela igre nije bilo pogodaka.

U drugom poluvremenu inicijativu su preuzeli domaći, ali nisu uspeli da stignu do vođstva. Čovek odluke bio je Raul Himenez, koji je u 61. minutu postigao pogodak iz kaznenog prostora, nakon sjajnog solo prodora.

“Vukovi” nakon ove pobede imaju šest bodova dok Sautempton ostaje na četiri osvojena boda.

Vojvodina obavila veliki posao: Potpis do 2027!

Vojvodina zimus napravila dobar posao pšto je potpisala nekoliko povratnika među kojima je bivši fudbaler Crvene zvezde Njegoš Petrović. On...