Stanković zadovoljan posle Pazara: “Bio je fenomenalan pristup od prvog minuta!”

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su ubedljivo na gostovanju u Novom Pazaru rezultatom 0:4, i tako napravili lepu uvertiru pred Ludogorec, kojem gostuju u četvrtak u drugom kolu grupne faze Lige Evrope.

Nakon utakmice trener crveno-belih Dejan Stanković istakao je da je veoma zadovoljan igrom svog tima.

“Nije bio lak period iza nas ovih šest-sedam dana, idemo dalje. Bio je fenomenalan pristup od prvog minuta. Malo me je plašio loš teren, protivnik, toplo vreme, ali sve je bilo kako treba. Na vreme smo otvorili utakmicu i kada tako uđeš meč sve ide lakše”, izjavio je Stanković.

Šef stručnog štaba Crvene zvezde tražio je danas da Dioni izvede jedanaesterac kako bi postigao svoj prvenac u Superligi Srbije. Prvi pokušaj napadača Zvezde odbranio je golman Vujačić, ali je penal ponovljen zbog toga što golman Pazara nije bio na liniji. Iz drugog pokušaja Dioni je bio siguran.

“Ko će šutnuti penal, to je sporedna stvar”, prokomentarisao je strateg crveno-belih.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...