Brajton propustio istorijsku šansu da bude prvi, ali došao do velikog boda (VIDEO)

Fudbaleri Kristal Palasa i Brajtona u poslednjem meču šestog kola Premijer lige odigrali su nerešeno 1:1.

Viđeno je veliko uzbuđenje u završnici s obzirom da je Brajton je do boda u ovom meču došao u petom minutu nadoknade.

Vodeći gol za domaćina postigao je sa bele tačke Vilfrid Zaha u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Brajton sada na drugom mestu ima 13 bodova koliko imaju i Mančester siti, Čelsi, Mančester junajted i Everton. Liverpul je prvi sa bodom više.  Kristal Palas na 15. mestu ima šest bodova.

U sledećem kolu Brajton dočekuje Arsenal, a Kristal Palas će biti domaćin Lesteru.

Partizan našao zamenu za Duljaja? Ljubimac “grobara” novi trener crno-belih?

Jedan od dva najveća srpska fudbalska kluba Partizan ostao je i ove sezone bez trofeja. Čelnici Partizana doneli su...