Čukarički i Radnik podelili bodove

Završeno je 11. kolo Linglong Superlige utakmicom između Čukaričkog i Radnika iz Surdulice. Utakmica jezavršena bez pobednika, a rezultat je bio 1:1.

Gosti iz Surdulice stigli su do vođstva golom Miloša Spasića nakon velike greške odbrane domaće ekipe u 17. minutu igre.

Deset minuta kasnije, Čukarički je stigao do izjednačenja, a strelac je bio Asmir Kajević.

U drugom deu igre, videli smo žestoku borbu i čak osam žutih kartona, ali promene rezultata nije bilo. Ništa nije promenio ni ulazak u igru Đorđa Jovanovića, koji je imao dve dobre šanse, ali je rezultat do kraja ostao isti.

Čukarički sada zauzima četvrto mesto u Superligi Srbije sa 18 bodova, dok je Radnik 13. sa 10 bodova.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...