Mitrović het-trikom u prvom poluvremenu srušio Svonsi!

Fudbaleri Fulama pobedili su na svom stadionu ekipu Svonsija rezultatom 3:1, u 10. kolu Čempionšipa, a sva tri gola za domaće postigao je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović. Mitrović je tako stigao do proseka od jednog gola po meču u ovoj sezoni Čempionšipa.

Mitrović je doneo prednost Fulamu već u 12. minutu nakon što je otprilike sa penala šutirao i matirao golmana gostiju. Drugi gol srpski reprezentativac postigao je nakon kontranapada u 32. minutu, nakon asistencije Kebanoa. Het-trik Mitrović je upisao pred sam odlazak na odmor, u 45. minutu, a i ovom pogotku prethodila je kontra domaćih.

Između drugog i trećeg gola Mitrovića, u 38. minutu, nadu Svonsiju vratio je nakratko Paterson.

Ovo je bio konačan rezultat prvog dela igre, ali i celog meča, budući da u nastavku nije bilo pogodaka.

Mitrović je ovim het-trikom stigao do impresivnog učinka 10 od 10, to jeste ima 10 golova na isto toliko odigranih utakmica ove sezone u Čempionšipu.

Fulam je ovom pobedom stigao do 20. boda nakon 10 kola i zauzima trenutno treću poziciju u Čempionšipu dok je Svonsi ostao na 10 bodova iz isto toliko utakmica i trenutno je na 19. mestu.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...