Kolubara odnela celi plen sa “Čika Dače”

Kolubara iz Lazarevca savladala je u gostima ekipu Radnički 1923 2:0 u prvom meču 12. kola Superlige Srbije.

Posle nezanimljivog prvog poluvremena, u drugom Uroš Đuranović je u 49. minutu doneo prednost Kolubari. To je primoralo Radnički da se još više otvori. Krenuli su žešće ka golu Lazarevčana, ali bez konkretnog rezultata.

I kada se očekivalo da sudija odsvira kraj, pobedu Kolubare overio je Mladenović u prvom minutu nadoknade.

Radnički je trenutno 7. na tabeli sa 14 bodova, dok se Kolubara probila na desetu poziciju sa 13 poena.

IMALI TU ČAST: Mladi košarkaši Partizana testirali, predstavljen teren pred F4 (FOTO)

Završni turnir FIBA lige šampiona počinje sutra u Beogradu. Za trofej se bore Tenerife i Peristeri, odnosno Unikaha i Mursija. Turnir...