Inter preokretom do pobede u Ređo Emiliji (VIDEO)

Fudbaleri Intera su u 7. kolu Serije A ostvarili važnu pobedu protiv Sasuola 1:2 (1:0).

U prvom poluvremenu viđena je izjednačena borba posle koje je domaćin stigao do vođstva sa bele tačke. Boga je predriblao Škrinjara koji ga je srušio u kaznenom prostoru i nije bilo dileme da le je to bilo za najstrožu kaznu.

Precizan je bio Domeniko Berardi i to je bio rezultar prvog poluvremena.

U drugom delu preokret se desio ulaskom Edina Džeka. Sjajni centarfor je samo 30 sekundi po ulasku u igru postigao gol i poravnao rezlutat.

Inter je u potpunosti preuzimao kontrolu meča i na 15 minuta pre kraja došli su do penala. Lautaro Martinez je bio precizan i doneo je vođstvo i radost navijačima na Mapei stadionu.

Do kraja utakmice Inter je imao prilike i da uveća vođstvo, ali više nije bilo golova.

Šampion Italije sada ima 17 bodova, dok je Sasuolo ostao na 7.