Voždovac deklasirao Spartak, Evandro pokazuje kvalitet u Proleteru!

U Superligi Srbije odigrana su još dva meča u subotnjem programu.

Voždovac je bio ubedljiv na gostovanju Spartaku sa 0:4, dok je Proleter bio bolji u gostima protiv Radnika rezultatom 0:1.

U Suboticiprvo poluvreme završeno je rezultatom 2:0 za Voždovčane, a strelci su bili u 31. minutu Stanisavljevićem i u 36. minutu Vujnović.

Drugi period igre protekao je u istom tonu, sigurnu igru prikizali su igrači Voždovca i duplirali prednost.

Treći gol postigao je opet Vojnović,a konačan rezultat postigao je još jedan dvostruki strelac Stanisavljević za 4:0.

Proleter je pokazao da je dobro pazario pred sam kraj prelaznog roka pošto je Brazilac Evandro ponovo bio meč viner, ovoga puta na gostovanju u Surdulici.

U drugom periodu igre Radnik je ostao sa igračem manjem u 54. minutu, što je iskoristila gostujuća ekipa i postigla odlučujući pogodak u 83. minutu preko Evandra za konačni rezultat 0:1.

OFK Beograd menja grad: Na ovom stadionu će plavo-beli biti domaćini

Kako stvari stoje Superliga Srbije od naredne sezone igraće se na novoizgrađenom stadionu u Zaječaru. Sport klub javlja, da je...