Partizan ubedljiv u Leskovcu

Rukometaši Partizana u derbiju trećeg kola grupe B Arkus lige Srbije, savladali su u gostima Dubočicu rezultatom 27:20.

Crno-beli su u Leskovcu ostvarili treći trijumf, dok je domaćin zabeležio prvi poraz i sa Rudarom iz Kostolca deli drugu poziciju u grupi.

Partizan u 14. minutu golom Ivanovića došao do velikih šest golova prednosi. Bilo je 11:5 i sigurno vođstvo više nisu ispuštali. Partizan je na poluvremenu vodio 18:12 i bez većih poteškoća priveo meč kraju.

Najefikasniji biloi su Stefan Petrić i Đorđe Pisarić sa po šest golova, dok je Ivanović dodao pet. U poraženom timu Nikola Grubić je imao pet, a Andrija Atanasković i Lazar Anđelković po četiri pogotka.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...