Srbin rastužio Minhen: Fenomenalna partija Kostića protiv Bajerna (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta napravili su najveće iznenađenje u ovom kolu u Bundesligi. Naime, ekipa iz Frankfurta savladala je veliki Bajrn na Alijanc areni rezultatom 2:1, a junak je bio srpski reprezentativac Filip Kostić.

Bajern je počeo meč u svom stilu, inicijativom od prvog minuta. Nagrada za napadačku igru usledila je u 29. minutu kada je Gorecka zatresao mrežu Trapa na asistenciju sjajnog Levandovskog. Međutim, gosti su do izjednačenja stigli tri minuta kasnije.

Filip Kostić je izveo korner sa desne strane, Hintereger odlično skočio i glavom matirao jednog od najbolje golmana današnjice Nojera.

Navijači Bajerna potpuni šok doživeli su u 83. minutu kada je Kostić fenomenalnim udarcem sa ivice šesnasterca doneo veliku radosti i pobedu svojoj ekipi. Ova pobeda Frankfurta je zlata vredna. Bio je ovo drugi pogodak srpskog igrača u sezoni.

Bez obzira na poraz, Bajern je ostao na čelu tabele sa 17 bodova. Ajntrah je na trinaestoj poziciji sa samo 8 bodova.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...