Igokea srušila PAOK nakon preokreta!

Košarkaši Igokee slavili su kao domaćini na startu ove sezone FIBA Lige šampiona protiv ekipe PAOK-a rezultatom 68:64 (19:12, 7:20, 17:17, 25:15).

Igokea je dobro startovala i uspešno završila prvu četvrtinu sa sedam poena prednosti. Međutim, PAOK je u drugoj četvrtini pokazao apsolutnu dominaciju, ubacili su 20 poena, a protivniku dozvolili svega sedam, pa je grčki tim otišao sa prednošću na poluvreme. U nastavku bila je dosta izjednačena borba. Treća četvrtina je završena nerešeno 17:17. U poslednjem kvartalu ekipa iz Laktaša napravila je veliki preokret, a u finišu ih je odlično krenuo i šut za tri poena, pa je Igokea uspela da upiše pobedu u prvom kolu ovog takmičenja.

Igokeu su do pobede predvodili Voler sa 14 i Radanov sa 13 poena. U ekipi PAOK-a najefikasniji je bio Grifin, koji je zabeležio 18 poena.

POKRENUT JE DISCIPLINSKI POSTUPAK: Evroliga saopštenjem odgovorila Atamanu i Panatinaikosu

Košarkaši Panatinaikosa pretrpeli su brejk u prvom meču plej-ofa Evrolige. Makabi je uspeo da se vrati iz dvocifrenog minusa i...