BOMBA U ATINI: PAO doveo NBA pojačanje!

Američki bek, Jogi Ferel, novi je košarkaš Panatinaikosa, nagovestio je klub, objavom na Tviteru.

Prošlu sezonu, proveo je u LA Klipersima, i prosečno beležio 5.3 poena,1.7 skokova, i 2.3 asistencije.

Osim tima iz Los Anđelesa, on je u NBA ligi, nastupao za, Bruklin, Dalas, Sakramento, i Klivlend. Igrao je i u razvojnoj ligi.

Ovo će mu biti prvi angažman van SAD-a.

Foto: Tviter printskrin/Panathinaikos BC

Povezani članci