Dobre vesti za “Rosonere”: Povratak Ibrahimovića!

Napadač Milana Zlatan Ibrahimović mogao bi da se uskoro vrati na teren nakon duže pauze zbog povrede. Švedski reprezentativac imao je najpre tokom leta problema sa povredom kolena, a onda i sa ahilovom tetivom.

Ove sezone, Ibrahimović je na terenu proveo svega 30ak minuta. On je 12. septembra ušao u 60. minutu meča i odmah postigao gol u pobedi Milana na svom stadionu protiv Lacija rezultatom 2:0.

Kako prenosi italijanski Skaj sport, Ibrahimović bi trebalo da se u sredu ili u četvrtak vrati treninzima, pa bi mogao da nastupi već u meču sa Veronom, koji se igra 16. oktobra na “San Siru”.

ISKORAK U KARIJERI: Amerikanac potpisao za Evroligaša

Košarkaška sezona u Evroligi tek ulazi u završnicu. Pošto se od sledeće nedelje igraju utakmice plej-ofa i vodi borba za...