Poraz rukometašica od Islanda

Ženska rukometna reprezentacija Srbije izgubila je danas od reprezentacije Islanda rezultatom 23:21 u meču drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Islanđanke su od samog stara bile bolji rival. Tokom cele utakmice su bila u prednosti od jednog ili dva gola. Na poluvreme se otišlo rezultatom 10:8. U drugom poluvremenu Island je otišao na plus četiri međutim u jednom trenutku Srbija je došla do izjednačenja a odmah zatim i do minimalnog vođstva koje nije dugo trajalo.

Islanđanke su vratile prednost kao u prvom delu od dva gola, i održavale su prednost sve do kraja meča.

Lebron nije štedeo reči hvale za Jokića: Jedan od najboljih ikad, ko je igrao protv njega zna o čemu pričam (VIDEO)

Plej of serija, koja će privući najviše pažnje u NBA ligi je svakako između vladajućeg šampiona Denvera i najpopularnijeg...