KVALIFIKACIJE ZA SVETSKO PRVENSTVO: Brazil i Argentina sigurni!

Reprezentacije Brazila i Argentine sigurno idu ka plasmanu na Svetsko prvenstvo u Kataru. Osim njih slavili su i Bolivija i Čile dok je meč Kolumbije i Ekvadora završen bez golova.

Argentine je minimalnim rezultatom savladala Peru, 1:0. Jedini gol je postigao je Lautaro Martinez u 44. minutu.  Napadač Intera je posle centaršuta Moline glavom šutirao doveo je svoj tim u vođstvo.

Brazil je sa 4:1 pobedio,Urugvaj, a junak Brazila bio je Rafinja koji je bio dvostruki strelac. Golove za Brazil postigli su Nejmar i Barbosa. Utešni gol za Urugvaj postigao je Luis Suarez u 77. minutu

Brazil se nalazi na prvom mestu sa 31.bodom, druga je Argentina sa 25. Ekvador ima 17, Kolumbija i Urugvaj imaju po 16 bodova, dok je Čile je na 6. mesu sa13 bodova. Bolivija je na sedmom mestu sa jednim bodom manje.

Olimpijakos srušio Barselonu za Fajnal-for Evrolige!

Košarkaši Olimpijakosa pobedili su Barselonu u prilično neefikasnoj i čudnoj utakmici rezultatom 63:59 i tako sa 3:2 u četvrtfinalnoj...