PSŽ jedva protiv Anžea

Ekipa Pari Sen Žermena pobedila je Anže u gostima, ali se jako namučila da bi došla do tri boda. Konačni rezultat je bio 2-1 za Parižane.

Fudbaleri Anžea su čak poveli u 36. minutu golom Anđela Fulginija. PSŽ je izjednačio tek u 69. minutu, kada je, nakon centaršuta Embapea, gol postigao Danilo. Na kraju je tek u 86. minutu, i to sa bele tačke, Embape doneo prednost svom timu, a ispostaviće se i postavio konačan rezultat.

Pari Sen Žermen je na ovoj utakmici igrao bez Nejmara, Mesija i DI Marije, zbog obaveza koje su imali u svojim reprezentacijama.

PSŽ je prvi na tabeli sa 27 bodova, do Anže deli treću poziciju sa Nicom i ima do sada je sakupio 16 bodova.

Srpsko plivačko čudo blizu vize za Pariz!

Mladi srpski plivač Justin Cvetkov oborio je na mitingu u Ajndhovenu juniorski državni rekord (U17) u disciplini 100 metara...