Čukarički i Vojvodina podelili bodove, “Stara dama” odolela ofanzivi domaćih!

Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine remizirali su na Banovom brdu rezultatom 1:1, u dvanaestom meču ovogodišnje Superlige Srbije.

Vojvodina je stigla u vođstvo golom veznjaka Miljana Vukadinovića u 45. minutu, nakon odličnog kontranapada, pa su “Lale” otišle s prednošću na odmor.

U 66. minutu izjednačujući pogodak za domaće postigao je Nemanja Tošić, nakon što se dobro snašao posle izvedenog kornera. Ovo je bio i konačan rezultat meča.

Iako je tim Saše Ilića imao inicjativu tokom većeg dela meča, nisu uspeli da dođu do trijumfa. Imao je Čukarički i posed lopte na svojoj strani i čak 21 udarac od kojih je 14 išslo u okvir gola, ali tim Slavoljuba Đorđevića je odoleo napadima i na kraju uzeo pola plena sa gostovanja.

Nakon ovog meča, Čukarički ima 22 boda i trenutno je treći na tabeli dok Vojvodina ima 17 bodova i trenutno zauzima šestu poziciju.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...