Lacio preokrenuo šampiona, Sergej strelac (VIDEO)

Fudbaleri Lacija su posle preokreta slavili u derbiju Serije A protiv Intera 3:1 (0:1).

Inter je poveo rano sa bele tačke, pošto je Barela oboren u kaznenom prostoru. Precizan sa bele tačke bio je Ivan Perišić.

Lacio nije imao većih prilika i činilo se da gosti u potpunosti kontrolišu meč.

Međutim, posle 15 minuta u drugom delu, bastoni je igrao rukom u kaznenom prostoru i bio je to penal za Lacio. Precizan je bio Ćiro Imobile.

Posle toga domaći su dobili dodatnu energiju i 20 minuta posle Felipe Anderson je doneo vođstvo Rimljanima.

Konačan rezultat je postavio srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić golom u prvom minutu nadoknade.

Posle ovog meča Inter je ostao na 17 bodova, četiri manje od Napolija, dok Lacio ima 14.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...