SRBIN NAJBOLJI STRELAC ČEMPIONŠIPA: Nova dva gola

Srpski napadačima baš dobro ide u poslenje vreme.

U uvodnom kolu Čempionšipa Fulam je na svom terenu deklasirao Kvins Park Rendžers sa 4-1, uz dva gola Aleksandra Mitrovića!

Srbin je već u 10. minutu doveo u vođstvo svoj tim. Lepo je primio loptu grudim i šutem u bliži ugao savladao golmana gostiju. Nakon izjednačenja u 55. minutu golom Dajksa, ponovo je Aleksandar nastupio na scenu i vratiio vođstvo svom timu 67. minutu, golom glavom. Raid je nedugo zatim povisio i na 3-1, a u nadoknadi vremena je Robinson postavio konačan rezulltat – 4:1.

Mitrović se ovim golovima izdvojio na prvom mestu liste najboljih strelaca drugog ranga takmičenja u Engleskoj.

Dan kada je KK Partizan postao šampion EVROPE (VIDEO)

Na današnji dan pre 32 godine KK Partizan postao je prvi i jedini srpski klub koji je bio šampion...