EVERTON – VEST HEM: “Čekićari” uzeli ceo plen! (VIDEO)

Fudbaleri Vest Hema pobedili su na gostovanju ekipu Evertona minimalnim rezultatom 0:1, u osmom kolu Premijer lige.

Prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, iako je Vest Hem bio za nijansu kvalitetniji rival. Ipak, jednom se zatresla mreža u prvom delu igre. Međutim, u tom 34. minutu Vest Hemu je poništen pogodak zbog ofsajda Tomasa Součeka.

Čovek odluke u nastavku igre bio je Anđelo Ogbona, koji je bio najviši u skoku nakon kornera i pogodio glavom. Bilo je do kraja meča nekoliko prilika na obe strane, ali nije došlo do promene rezultata.

Oba tima nakon ove utakmice imaju po 14 bodova, a tim Rafe Beniteza pretrpeo je prvi poraz na “Gudsion parku” ove sezone.

OPROŠTAJ OD MADRIDA: Sjajni Čeh izbacio Nadala!

Španski teniser Rafael Nadal neće igrati četvrtfinale mastersa u Madridu. Poražen je sa 2:0 od Čeha Jirija Lehečke pred domaćom...