Murinjo besan nakon poraza od Juventusa: Neka ponove u javnosti ono što su govorili u tunelu

Fudbaleri Juventusa sinoć su u Torinu pobedili ekipu Rome s minimalnih 1:0 u derbiju Serije A.

Juventus je poveo u 16. minutu pogotkom Kina, a Roma je u 44. minutu imala penal za poravnanje.

Nakon jedne greške Kijelinija lopta se odbila do Abrahama koji se sjurio prema golu, Danilo ga je zaustavio, čini se prekršajem, a u nastavku akcije lopta je stigla do Mihtarijana kojeg je srušio Ščesni. Sudija Orsato je pokazao na kazneni udarac i nije priznao pogodak Romi koja je zatresla mrežu iz gužve.

Trener ‘Vučice’ Žoze Murinjo je celu situaciju popratio unošenjem u lice četvrtom sudiji, a da stvar bude gora po rimski klub, pobrinuo se Scesni koji je zaustavio penal Veretuu.

Navijači Juventusa su nakon utakmice uvredama ispratili Murinja, na što im je Portugalac uzvratio podižući tri prsta aludirajući na tripletu koju je s Interom osvojio 2010. godine.

Portugalac je nakon susreta optužio čelnike i fudbalere Juventusa za uvrede.

Neka ponove u javnosti ono što smo čuli u tunelu i iz njihove svlačionice. Znaju da su se izvukli jer je bolja ekipa izgubila, rekao je Murinjo.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...