Čempionšip: Jokanovićev Šefild poražen u nadoknadi vremena!

Fudbaleri Milvola savladali su ekipu Šefild junajteda u gostima rezultatom 1:2, u okviru 13. kola Čempionšipa.

Milvol je stigao do vođstva već u 11. minutu golom Džeda Volasa. Tim Slaviše Jokanovića uspeo je da izjednači pred sam kraj prvog poluvremena, kada je uspešno realizovao jedanaesterac iskusni Bili Šarp.

Početkom drugog dela igre, tačnije u 55. minutu, Morgan Gibs Vajt zaradio je drugi žuti karton, pa je Šefild ostao sa igračem manje. Ovo je značajno izbacilo iz koloskea tim koji sa klupe predvodi srpski stručnjak. Šefild je odolevao, ali su u 92. minutu primili gol. Strelac pobedonosnog pogotka za Milvol bio je Džejk Kuper.

Šefild junajted nakon ovog kola ostaje na 15 bodova i zauzima 15. poziciju na tabeli dok je Milvol na 10. mestu, sa 18 bodova.

NAKON DOMINANTNIH 10 GODINA: Englezi će po lošem pamtiti ovu sezonu!

Juče su završeni revanši četvrtfinala Lige konferencija i Lige Evrope. U drugom elitnom takmičenju UEFA po značaju, sastaju se Bajern...