Pike izbavio Barsu sa začelja, Salcburg blizu nokaut faze (VIDEO)

U prva meča Lige šampiona koji su naprogramu u sredu, domaćini su ostvarili pobede.

Barselona je na Kamp Nou dočekala Dinamo iz Kijeva, u duelu dve ekipe koje nemaju pobedu u grupi E. Tim Ronalda Kumana opet nije blistao, ali je bio bolji za jedan gol i slavili su 1:0. Jedini strelac na meču bio je Đerar Pike u 36. minutu posle kornera.

Barselona sada ima 3 boda, dok Dinamo je ostao na jednom. Bajern i Benfika igraju meč od 21 čas. Bajern ima 6 bodova, dok Benfika 4.

U Salcburgu, domaći Red Bul je pobedio Vofsburg 3:1 i tako se približio prolasku u narednu rundu takmičenja.

Rano su poveli domaći, u 3. minutu preko Adejemija, ali su Nemci u 15. stigli do poravnanja preko Nmeča. To je bio rezultat prvog dela igre, a u drugom Salzburg je bio bolji rival i sa dva gola Okafora stigao do vredne pobede.

Salcburg ima 7 bodova i prvi je na tabeli grupe G. Ostaće na tom mestu bez obzira na rezultat meča Sevilja-Lil. Španski tim i Volfsburg imaju po dva boda, dok Lil ima jedan.

NBA LIGA: Orlando na +38, Fila i moćni Embid imali odgovor (VIDEO)

Sinoć su se u najjačoj ligi sveta igrala tri duela plej-ofa. Denver je poveo sa 3:0 protiv LA Lejkersa. Orlando...