Atlanta pobedila Dalas: Dobra partija Bogdanovića

Košarkaši Atlante savladali su Dalas rezultatom 113:87 u prvoj utakmici nove sezone NBA lige.

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanovića postigao je 11 poena za 26 minuta igre.

Ni jednog trenutka Dalas nije imao šanse za pobedu na ovom susretu. Atlanta je imala šestoricu dvocifrenih košarkaša, a najbolji su bili su Kem Rediš sa 20 i Tre Jang sa jednim manje.

Srpski reprezentativac koji igra u Dalasu Boban Marjanović nije igrao na ovoj utakmici, a najbolji igrač Dalasa Luka Dončić je utakmicu završio sa 18 poena.

Golden Stejta je upisao drugu pobedu u sezoni, onisu bili bolji od Los Anđeles Klipersa 115:113. Najzaslužniji za trijumf bio je Stefon Kari sa 45 poena.

Majami je pobedio aktuelnog šampiona Milvoki sa velikih 42 poena razlike 137:95. Kod Majamija u najbolji su bili sun Tajler Hero sa 27 poena, Bam Adebajo 20, Džimi Batler 21 i Dvej Dedmon 13.

Rezultati

Atlanta – Dalas 113:87

Majami – Milvoki 137:95

Golden Stejt – Klipersi 115:113

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...