SA POLA GASA: Kandreva kao vino, Sampa pobedila Speciju, i približila je zoni ispadanja

Sampdorija – Specija 2:1 (2:0)

Jošida 15′, Kandreva 36′  – Verde 90+5′

U drugom meču devetog kola Serije A, Sampdorija je dočekala Speciju i slavila sa 2:1.  Tim porazom, gostujući tim našao se na jedno mesto iznad zone ispadanja. Domaćini su se zadržali u sredini tabeke.

Iskoristili su inicijativu, i golom Maja Jošide poveli u 15. minutu. Domaćin je nastavio sa atacima, što je u 36. minutu rezultiralo uvećanjem prednosti. Antonio Kandreva, iskoristio je dodavanje Manola Gabijadinija. Do kraja poluvremena, rezultat se nije menjao.

Tokom celog drugog poluvremena, Sampa je kontrolisala meč. Gosti su uspeli da smanje, ali u petom minutu nadoknade vremena, golom Verdea.

U narednom kolu, Sampdorija dočekuje Atalantu, a Specija Đenovu.

Partizan bez najboljeg na derbiju!?

Fudbaleri Partizana u subotu protiv Crvene zvezde imaju priliku da uhvate poslednji voz u borbi za titulu šampiona Srbije. Crveno-beli...