Voždovac preokretom do pobede u Surdulici

U utakmici 14. kola Superlige Srbije, Voždovac je slavio protiv radnika u Surdulici 1:3 (1:1).

Domai su poveli već u 8. minutu golom Uroša Milovanovića. Gosti nisu blistali, ali su do kraja prvog poluvremena uspeli srećno da izjednače. Igrač domaćih Miloš Simanović nije imao sreće i postigao je autogol.

U drugom poluvremenu Voždovčani prave potpuni preokret i to u pet minuta.

Prvo je Vujinović u 55. minutu doveo goste u vođstvo, da bi u 60. minutu Stanisavljević postavio konačan rezultat.

U narednom kolu Voždovac dočekuje TSC, dok Radnik očekuje dupli program. Pre gostovanja Novom Pazaru 31. oktobra, Radnik će naredne srede na svom stadionu dočekati Crvenu zvezdu, u zaostalom meču petog kola Super lige Srbije.

Milutinov se ne obazire na zvižduke: Hvala Partizanu!

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Partizan, a srpski reprezentativac Nikola Milutinov je bio uz grčki tim ali nije igrao...