La liga: Bilbao trijumfovao protiv Viljareala i gurnuo ga ka dnu tabele! (VIDEO)

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su na svom stadionu ekipu Viljareala rezultatom 2:1, u okviru devetog kola španske La lige.

Bilbao je stigao u vođstvo u 14. minutu golom Garsije, nakon sjajne asistencije Vilijamsa. Gosti su uspeli da izjednače u 32. minutu golom Kokelina. On je uputio udarac sa ivice šesnaesterca, neko je zakačio loptu, promenio joj pravac i savladao golmana domaćih Simona. To je bio rezultat prvog dela igre.

U drugom poluvremenu, bilo je prilika na obe strane, a Bilbao je imao malo više vremena loptu u svom posedu. Prvi gol u nastavku viđen je u 77. minutu, a precizan sa bele tačke bio je Muniain i tako doneo pobedu Bilbau. U 82. minutu dosuđen je još jedan jedanaesterac za domaće, ali priliku da otkloni sve dileme desetak minuta pre kraja propustio je Berenguer, čiju je nameru pročitao Rulji.

Bilbao je trenutno sedmi sa 16 bodova dok je Viljareal na 13. poziciji na tabeli i ima 11 bodova.

POSLEDNJI POZIV: Preuzmi deo NAGRADNOG FONDA od čak 1.200.000 DINARA!

Pred vama je poslednja šansa da se pridružite i postanete deo promocije KEŠ MANIA u MERIDIANU. Pitate se zašto...