Čempionšip: Fulam pregazio Notingem forest, Mitrović postigao dva gola!

Fudbaleri Fulama ubedljivo su pobedili na gostovanju protiv Notingem foresta rezultatom 0:4, a srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je dva gola.

Fulam je imao prednost još od sedmog minuta, kad je autogol postigao Spens. To je bio jedini gol u prvom delu.

U nastavku meča, Mitrović je najpre pogodio u 58. minutu, a na velikih 0:3 povećao je nakon tri minuta igre Kebano. U 67. minutu Mitrović je uspešno realizovao jedanaesterac i postavio konačan rezultat meča.

Fulam je drugi na tabeli Čempionšipa, a Notingem forest zauzima 15. poziciju.

Srpski napadač stigao je do 15. pogotka nakon 14. kola Čempionšipa i najbolji je strelac lige.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....