EL: Bajern slomio Milan, Lučić najefikasniji!

Košarkaši Bajerna pobedili su u Minhenu, u oviru 6. kola Evrolige, Milan sa 83-77.

Čitava utakmica je bila neizvesna i niko od timova nije imao dvocifrenu prednost ni u jednom trenutku utakmice, o čemu svedoči inerešen rezultat na poluvremenu, kada je bilo 39-39.

Ipak je u poslednjoj četvrtini Bajern uspeo da prelomi utakmicu u svoju korist i da održava prednost do samog kraja utakmice.

Najefikasniji na utakmici bio je naš Vladimir Lučić sa 19 poena, na šta je dodao i skok i 3 asistencije. U Minhenskom timu je dobar bio i Hilijard sa 17, ali i bivši košarkaš Zvezde i Partizana Kori Volden sa 16 poena, na šta je dodao i 2 skoka i 3 asistencije. U timu Armanija, Meli je imao 16 poena, uz 8 skokova, dok je Datome zabeležio 14.

U sledećem kolu će Bajern gostovati Albi, u duelu nemačkih predstavnika, dok italijanski velikan dolazi u Beograd i igraće protiv Crvene zvezde.

Veliki povratak: Janakopulos iznenadio (VIDEO)

Predsednik košarkaškog kluba Panatinaikos Dimitris Janakopulos prisustvuje utakmici tog tima i Makabija u "OAKA" areni u okviru drugog meča plej-of...