Partizanov rival dominira u domaćem šampionatu, danas brojali do devet!

Estonska Flora, koja je u grupi Lige konferencija zajedno s Partizanom, ostvarila je ubedljivu pobedu protiv Tameke rezultatom 9:0, u okviru zaostalog meča 13. kola šampionata Estonije.

Vođstvo Flori doneo je Sapinen u 20. minutu, a reč je o fudbaleru koji je bio dvostruku strelac za estonski tim protiv Anartozisa na Kipru i tako doneo Flori bod sa tog gostovanja.

Podsećamo, Sapinen nije igrao u meču protiv crno-belih, pa bi Partizan trebalo da obrati posebnu pažnju na ovog igrača u pretposlednjem kolu Lige konferencija, kada crno-beli gostuju u Talinu.

Za Floru su pogađali u nastavku po dva puta Ojama i Pom, a Zenjov je postigao het-trik. Jedan gol je dodao i Raid, koji je zatresao sopstvenu mrežu.

U prvenstvu Estonije lider je Levadija, koja ima 67 bodova, dok je Flora drugoplasirana i ima 61 bod.

NADOMAK FINALA ABA LIGE: Zvezda demonstrirala silu protiv Mege

Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su kao domaćini savladali Megu sa 103-73, u prvoj utakmici polufinala regionalne ABA lige. Zvezda...