Serija A: Lacio slavio protiv Fiorentine, Sergej asistent, Inter rutinski protiv Empolija! (VIDEO)

Fudbaleri Lacija savladali su Fiorentinu minimalnim rezultatom 1:0 na svom stadionu dok je Inter slavio na gostovanju protiv Empolija rezultatom 0:2, u okviru 10. kola Serije A.

Jedini pogodak na meču između Lacija i Fiorentine postigao je Pedro u 52. minutu, nakon sjajne asistencije srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića Savića. Celi meč za Fiorentinu odigrali su Nikola Milenković i Dušan Vlahović, ali je derbi pripao njihovom saigraču iz reprezentacije.

Lacio je šesti na tabeli sa 17 bodova dok je Fiorentina osma sa dva boda manje.

Inter je golom Danila D’ Ambrozija poveo u 34. minutu nakon asistencije Sančeza. Crveni karton Ricija dotukao je domaće u 52, a u 66. minutu Inter je potvrdio pobedu pogotkom Federika Di Marka.

Inter je treći na tabeli Serije A sa 21. bodom, što je sedam manje od lidera Milana, dok Empoli zauzima 12. poziciju.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...