Serija A: Napoli i dalje lider, rutinska pobeda protiv Mihine Bolonje! (VIDEO)

Fudbaleri Napolija rutinski su savladali Bolonju na svom stadionu rezultatom 3:0, u 10. kolu Serije A.

Vođstvo domaćim doneo je u 18. minutu Fabian Ruiz, nakon što je prihvatio odličan pas Elmasa.

Insinje je duplirao prednost Napolitanaca u 41. minutu, nakon što je uspešno realizovao jedanaesterac, pa su otišli na odmor s velikom prednošću.

U drugom poluvremenu, Insinje je postigao još jedan pogodak sa bele tačke u 62. minutu i tako ostavio tačku na ovaj meč.

Napoli je ovom pobedom zadržao lidersku poziciju na tabeli, a imaju 28 bodova koliko i Milan. Ekipa Siniše Mihajlovića nakon ovog poraza ostaje na 12 bodova i zauzima 12. poziciju.