FMP ostao u vrhu i diše za vrat Partizanu (VIDEO)

Košarkaši FMP-a nastavili su sa sjajnim partijama u ABA ligi pošto su na svom terenu pobedili i Zadar 83:76.

Posle prvog poluvremena, u kojem je Zadar većim delom imao vođstvo, u trećeoj četvrtini izabranici trenera Stefanovića su podigli nivo igre i tu deonicu su rešili sa 12 poena prednosti i imali su 9 poena viška posle 30 minuta igre 66:57.

Ipak, u četvrtom periodu Zadar otvara sa serijom 9:0 i ušlo se u neizvestan meč.

Međutim, domaći su bili pribrani i ponovo su uspostavili dobar ritam u napadu i došli su do važne pobede.

Najefikasniji kod pobednika bio je Nerandžić sa 23 poena, a pratili su ga Džons i Tasić, sa 16 odnosno 13 poena.

Kod gostiju bivši igrač FMP-a Bursać je umao 14, Marčinković 12.

FMP posle ove pobede ima skor 5-1, dok Zadar 1-5.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...