Midtjiland ubedljiv pred Zvezdu, ali jedna vest dobra za crveno-bele!

Fudbaleri Midtjilanda savladali su ekipu Randersa u gostima rezultatom 3:1, u okviru 14. kola danske Superlige.

Tako su Danci napravili dobru uvertiru pred dolazak u Beograd na megdan Crvenoj zvezdi.

Midtjiland je na poluvreme otišao sa dva gola prednosti, a strelac oba pogotka bio je dvadesetjednogodišnji Nigerijac Rafael Onjedika. U drugom poluvremenu, Randers je najpre smanjio u 53. minutu golom Stivena Odeja, a tačku na ovu utakmicu stavio je Evander pogotkom u 64. minutu, nakon asistencije sjajnog Onjedikea.

Dobra vest za crveno-bele jeste što ovaj vezista Midtjilanda neće putovati u Beograd, budući da je suspendovan zbog žutih kartona.

Utakmica četvrtog kola Lige Evrope između Crvene zvezde i Midtjiland na programu je u četvrtak 4. novembar od 21 čas u Beogradu.

Srpski šampion posle tri kola ima sedam bodova, Braga je druga sa šest, a slede Midtjiland sa dva i Ludogorec sa jednim osvojenim bodom.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...