Serija A: Korea srušio Udineze za novi trijumf aktuelnog šampiona! (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su na “Đuzepe Meaci” ekipu Udinezea rezultatom 2:0, u 11. kolu Serije A.

Iako je Inter bio dominantniji tim, mreže su mirovale.

U drugom poluvremenu domaćin je krenuo još konkretnije, a prvi gol viđen je u 60. minutu, kada je Korea napravio sjajan solo prodor, a potom savladao golmana gostiju. Samo osam minuta kasnije isti igrač je duplirao prednost Intera i potvrdio pobedu. Primio je loptu na ivici šesnaesterca, a potom uputio precizan udarac i smestio loptu pod rašlje. Vidal je imao veoma dobru šansu par minuta kasnije da poveća i na 3:0, ali je lopta zamalo prošla pored stative. Do kraja meča nije bilo promene rezultata.

Inter je ovom pobedom upisao 24. bod i trenutno je treći na tabeli. Četiri boda kasni za Napolijem i Milanom, koji imaju i utakmicu manje. Udineze ostaje na 11 bodova iz 11 kola i zauzima 14. mesto na tabeli Serije A.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...