Serija A: Vlahovićev het-trik za ubedljivu pobedu Fiorentine nad Specijom! (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine ubedljivo su savladali Speciju rezultatom 3:0 na svom terenu, u okviru 11. kola Serije A.

Fioretnina je imala inicjativu od samog starta, ali prvi gol viđen je tek pred sam kraj prvog dela igre kada je srpski reprezentativac Dušan Vlahović uspešno je realizovao jedanaesterac.

U drugom poluvremenu, Vlahović je duplirao prednost domaćih u 62. minutu, nakon što je odlično ispratio asistenciju Odriosole u kazneni prostor. U 74. minutu srpski reprezentativac još jednom se upisao u strelce i zabeležio het-trik. Pogotku je prethodio sličan scenario kao i prethodni put – Kaljehon je ovaj put zabeležio asistenciju, a Vlahović iz šesnaesterca matirao golmana gostiju za velikih 3:0.

Do kraja nije bilo promene rezultata.

Fiorentina je došla do 18. boda i zauzima trenutno sedmo mesto na tabeli dok Specija ostaje u zoni ispadanja, sa svega osam osvojenih bodova.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...