Liverpul prejak, Inter lako u Moldaviji, Lajpcig šokirao PSŽ (VIDEO)

U derbiju večeri na Enfildu, Liverpul je nastavio sa sjajnim partijama i relativno lako pobedio šampiona Španije Atletiko Madrid 2:0.

Golovi su pali u prvom delu igre, a strelci su bili Žota i Mane.

U 36. minutu gosti su posle isključenja Felipea ostali sa igračem manje i tu je praktično meč bio rešen.

Posle ovog kola Liverpul ima maksimalnih 12 bodova, Porto ima 5, Atletiko 4, dok Milan je poslednji sa jednim bodom.

Inter je poprilično lako savladao hit Lige šampiona Šerif sa 1:3 u Tiraspolju.

Posle prvog poluvremena u kojem nisu uspeli da postignu gol iz 14 šuteva, u drugom delu su preko Brozovića i Škrinjara došli do pobede koja im je veoma bitna za prolazak u drugu fazu. Treći gol postigao je Alkesis Sančez i to nekih 15-ak sekundi pošto je ušao sa klupe.

Real Madrid u ovoj grupi ima 9 bodova, Inter 7, Šerif 6 dok Šahtjor ima 1 bod.

U Lajpcigu, domaću Red Bul je poražen od PSŽ-a 1:2. Poveli su domaći u ranoj fazi meča preko Nkunkua u 6. minutu, a samo pet minuta kasnije su imali i jedanesterac. Donaruma je odbranio udarac nekadašnjem saigraču iz Milana Andre Silvi

U nastavku, do kraja poluvremena, sa dva gola Vajnaldum je preokrenuo rezultat i doneo Parižanima pobedu.

Ipak, u nastavku Parižani nisu uspeli da potvrde pobedu i na kraju su primili gol u nadoknadi vremena posle druge nasjtrože kazne. Ovoga puta Soboslaj je bio precizan za konačnih 2:2.

U drugom meču u grupi Mančester siti je savladao Briž sa 4:1 boljom igrom u drugom poluvremenu.

U ovoj grupi Siti ima 9 bodova, PSŽ je skupio 8, Briž 6 dok je Lajpcig ima 1.

PRED NOVI DERBI: Partizan se snažnom porukom obratio navijačima (VIDEO)

Fudbaleri Partizana gostuju Crvenoj zvezdi u polufinalu Kupa Srbije. Raniji derbi, 173. po redu igran ovog vikenda, pripao je crveno-belima...