Superliga Srbije: Radnički Niš pokorio imenjaka u nadoknadi vremena!

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su na svom stadionu Radnički 1923 iz Kragujevca rezultatom 2:1, u okviru 15. kola Superlige Srbije.

Kragujevčani su poveli već u šestom minutu golom Blagojevića. Ipak, domaćin se vratio u meč samo tri minuta kasnije, a strelac je bio Mitrović. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu, bolji i dominantniji tim bio je Radnički iz Niša, dok su se gosti uglavnom branili i pokušavali da sačuvaju bod.

Ipak, u trećem minutu nadoknade lopta je u šesnaestercu pogodila u ruku gostujućeg fudbalera, a sudija je pokazao na belu tačku. Škrbić je uspešno realizovao penal i doneo sva tri boda svom timu.

Radnički iz Niša je nakon ove pobede deveti sa 20 bodova, a Kragujevčani su nastavili seriju loših rezultata, upisali peti uzastopni poraz i trenutno su na 13. mestu Superlige, sa 14 osvojenih bodova.

NOVI PRESEK: Srbija pala na FIFA rang listi

Fudbalska reprezentacija Srbije pala je za jedno mesto u odnosu na prethodni presek.  Na ovaj pad uticali su rezultati...