LE: Braga pobedila i preuzela prvo mesto, Vardi promašio za pobedu, Leverkuzen rutinski protiv Betisa! (VIDEO)

Fudbaleri Brage ubedljivo su pobedili Ludogorec rezultatom 4:2, Lester je remizirao sa Spartakom iz Moskve rezultatom 1:1, a Leverkuzen ubedljivo trijumfovao protiv Betisa rezultatom 4:0, u četvrtom kolu grupne faze Lige Evrope.

Braga je povela u 25. minutu golom Al Musratija, ali je Sotiru doneo izjednačenje osam minuta kasnije. Medeiroš je doneo novo vođstvo domaćim u 37. minutu, a onda tri minuta kasnije na velikih 3:1 povećao Galeno. U drugom poluvremenu u 73. minutu je pogodio Gonzalez za Bragu i otklonio sve dileme. Do kraja, Plastun je uspeo samo da ublaži poraz Ludogoreca.

Spartak je poveo protiv Lestera početkom drugog poluvremena golom Mozesa, u 51. minutu. Poravnanje je doneo za sedam minuta Amaretej. Lester je mogao i do sva tri boda, ali Vardi je promašio penal u 75. minutu, tačnije Selikov je pročitao njegovu nameru i sačuvao mrežu.

Leverkuzen je pregazio Betis sa četiri gola. Dva puta je pogađao Dijabi, a Virc i Amiri po jednom.

Ostali rezultati mečeva koji su se igrali od 21 čas:

Marsej – Lacio 2:2

Antverpen – Fenerbahče 0:3

Dinamo – Rapid 3:1

Ferencvaroš – Seltik 2:3

Crvena zvezda – Midtjiland 0:1

BLIZU SEDME DECENIJE: Čuveni Romario ponovo igra fudbal! (VIDEO)

Fudbaleri Brazila su najtrofejnija nacija kada je reč o broju titula prvaka sveta. Poslednju su osvojili 2002. godine golovima Ronalda....