LK: Remi u Talinu, Partizan ima brejk loptu za prolaz

U okviru Lige Konferencije u grupi u kojoj se nalazi i Partizan, u Talinu je odigran meč između Flore i Anortozisa koji je završen podelom bodova – 2:2.

Anortozis je poveo u 29. minutu golom Kristofija, da bi Popović četiri minuta kasnije udvostručio prednost svoje ekipe.

Ipak, Estonci se nisu predali, pa su u razmaku od samo tri minuta izjednačili rezultat, u 55. minutu pogodio je Sapinen, a u 58. Zenjov.

Gent sad ima 9 bodova dok Partizan ima 6 sa utakmicom manje. Flora i Anortozis su skupili po 2 boda. Partizan bi pobedom u Belgiji i matematički obezbedio prolaz u narednu fazu.

ŠPANCI PIŠU: Ivanović bi mogao da završi četvrti mandat u Baskonji, spremna zamena!

Košarkaši Baskonje večeras igraju odlučujuću utakmicu u Evroligi. Ukoliko savladaju Virtus, igraće plej-of seriju sa Real Madridom. U španskom prvenstvu su...