Zvezdi stiže kazna iz UEFA: Evo i zašto

Kriterijumi su u Evropi dosta strožiji nego kod nas, pa se neki igrači ne snalaze najbolje sa dozvoljenim startovima na utakmicama

U sredu je zasedala Disciplinska komisija UEFA. Na toj sednici je formalno određena kazna od 10.000 evra Zvezdi, a razlog su verovali ili ne žuti kartoni, javlja Maxbet sport.

Na utakmici odigranoj 30. septembra Zvezda je pobeidla Ludogorec rezultatom 1:0, golom Gelora Kange u 64. minutu.

Žute kartone na toj utakmici dobili su pet fudbalera. U prvom poluvremeni su opomenuti Loi Dioni, Mirko Ivanić i Gelor Kanga, a u nastavku  Milan Pavkov i Petar Stanić.