EL: Jabusele junak Reala, monstruozna blokada Tristana Vukčevića (VIDEO)

Košarkaši Real Madrida pobedili su kao gosti Bajern iz Minhena u okviru 8. kola Evrolige sa 80-76.

Real se, nakon ujednačene prve četvrtine, u drugoj već odlepio i imao solidnu prednost. Abalde je nakon prodora teškim šutem postavio konačan rezultat poluvremena, 43-32.

U drugom periodu viđena je monstruozna blokada mladog Tristana Vukčevića nad Dešonom Tomasom.

Ipak, košarkaši Bajerna su u trećem delu utakmice potpuno neutralisali zaostatak, nakon čega je usledilo smenjivanje u vođstvu u poslednjem kvartalu, gde su ipak košarkaši Kraljevskog kluba bili pribraniji.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Geršon Jabusele sa 21 poenom, dok je u redovima nemačkog tima Rubit imao 20 poena, uz 5 asistencija i 3 skoka, a Darun Hilijard 16 poena, na šta je dodao još i 3 skoka i 4 asistencije.

Vladimir Lučić je u timu Bajerna upisao 7 poena uz 3 skoka, dok je mladi Tristan Vukčević u Realu imao 3 poena, uz po skok i asistenciju.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...