Liga 1: PSŽ na krilima Mbapea i Nejmara savladao Bordo! (VIDEO)

Fudbaleri Pari Sen Žermena slavili su na gostovanju protiv Bordoa rezultatom 2:3, u 13. kolu francuske Lige 1.

PSŽ je poveo golom Nejmara u 26. minutu, nakon asistencije Mbapea. Isti igrači kreirali su i akciju iz koje su Parižani duplirali prednost. Nakon dodavanja Mbapea, Nejmar je uspeo da se prošeta kroz odbranu Bordoa i zabeleži još jedan pogodak u 43. minutu.

U drugom poluvremenu, Bordo je zaigrao bolje, ali ipak Mbape je na asistenciju Vajnalduma pogodio u 63. minutu za velikih 0:3 i otklonio sve dileme oko ishoda meča.

Domaći su uspeli da postignu gol u 78. minutu preko Elisa, ali ispostavilo se kasno. Niang je u nadoknadi vremena samnjio na 2:3, ali ipak nije bilo vremena da Bordo izvuče bod.

PSŽ je lider sa 34 boda dok Bordo zauzima 16. poziciju sa 12 osvojenih bodova.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...